MENÜYÜ KAPAT

BRTV Karabük Canlı izle
Işıkları
Kapat
Sonraki
Kanal
Önceki
Kanal

BRTV Karabük BRTV Karabük

Karabük’ün Televizyon Kanalı

 

BRTV Karabük kanalı, 1995 yılında kurulmuş olan ve Bizim Radyo ve Televizyon A.Ş. bünyesinde bulunan bir televizyon kanalıdır. Merkezi Karabük’te bulunan kanal, tüm Karabük’e yayın yapmakla birlikte, aynı zamanda Safranbolu, Eflani, Eskipazar, Ovacık ve Yenice ilçelerine özel yayınlar da gerçekleştirir. Karabük bölgesinde yayın yapmak olan yalnızca iki kanal bulunur. Bu iki kanal arasında en çok izlenen kanal BRTV Karabük kanalıdır.

 

Kanalın yayınları uydu aracılığıyla televizyonlar üzerinden izlenebiliyor. Fakat eğer isterseniz televizyon izleme imkanı sunan internet siteleri ya da mobil uygulamalar üzerinden BRTV Karabük canlı izle seçeneğini kullanarak da kanalı izleyebilirsiniz.

 

Karabük Hakkında Her Şey

 

Karabük’ün tüm ilçelerinde meydana gelen her şey hakkında bu kanal üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Diyelim ki Safranbolu ilçesinde Karabük halkını ilgilendiren bir olay meydana geldi. Bu olay anlık olarak BRTV Karabük canlı yayınları ile ekranlara getirilmektedir. Aynı zamanda Karabük’te meydana gelen spor olaylarından, havanın durumuna kadar çok sayıda bilgi yine kanal üzerinden edinilebilir. Eğer Karabük’te gelen herhangi bir olaya tanık olduysanız ya da elinizde önemli görüntüler bulunuyorsa, kanalın WhatsApp hattı üzerinden bu haberi ya da görüntüleri ulaştırmanız mümkün.

 

Kanal her ne kadar haber ağırlıklı olarak bir yayın gerçekleştirse de, belgesellerden spor yayınlarına, eğlence programlarından tartışma programlarına kadar çok geniş bir skalada yayın yapar. Yani hangi tarz programları izlemekten hoşlanıyor olursanız olun, kanal üzerinde kendinize uygun bir program bulmanız mümkün. İster Karabük’te yaşıyor olun ister Karabük dışında, Karabük hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bu kanal izleyebileceğiniz nadir kanallardan biridir. Kısacası BRTV Karabük bugün Karabük halkının sesidir ve her geçen gün kendini geliştirmektedir.

BRTV Karabük Yorumları